Як успішно орендувати житло

студияАктивні люди завжди шукають можливості, і саме для цього покидають свій тихенький куточок десь у провінції, вижіджаючи до великих міст. Однак нагально постає проблема житла, оскільки будь-якій адекватній людині потрібен прихисток над головою. Свій куток дарує почуття безпеки, дає змогу відновитися після важкого дня підкорення світу. Але процес пошуку буває досить неприємним. Нижче ми розглянемо можливі варіанти.

Поширеним способом зачепитись десь за житло у мегаполісі є родичі. Перевагами є більший рівень довіри до вже співжителів, відсутність або менша кількість всякого роду бар»єрів. Та не слід забувати, що підселяючись до родичів, ми порушуємо їх усталений спосіб життя, через що можуть виникати конфлікти. І хоч таким чином можна зекономити на платі за житло, нервові клітини не відновиш ні за які гроші.

Ще однією можливістю знайти житло є оголошення в рекламних засобах масової інформації або на спеціалізованих сайтах. Такий спосіб зручний своєю оперативністю, завдяки йому поселитися в нову квартиру можна буквально в той же день. Однак це теж досить ризиковано, оскільки невідомо, яким буде власник квартири, чи буде він психічно адекватним, чи не виявиться аферистом, та й, врешті-решт, складний характер теж не особливо допомагає в спілкуванні. Основним плюсом є безпосередній контакт з власником житла.

Зараз широко поширені послуги ріелторів, які за певну плату підберуть вам підходяще житло. Плюсом такого способу пошуку помешкання є юридична врегульованість питання оренди. Та не слід забувати, що за свої послуги ріелтори беруть  комісійні. Дієвим інструментом є агенції нерухомості. Маючи обширні і достаньо повні бази даних про квартири, такі підприємства здатні задовільнити будь-який запит, підібрати вигідний варіант і, знову ж таки, оформити відносини між орендодавцем і орендарем у юридичній площині, що зводить до мінімуму будь-які можливості махінацій і афер. І хай такий спосіб коштує грошей, зате ви будете спокійні і зможете вільно займатися своїми щоденними справами.

З повагою, ваш ріелтор Світлана Косенко

 

Категории: Разное

Оставить комментарий